Preskočiť na obsah

Čistenie brehov a rieky Ondava

Zverejnené 11.4.2022.

Vážení občania,

OZ Gavra, ako každý rok, organizuje s dobrovoľníkmi a obcami ležiacimi při Ondave a Oľke a spolu s partnermi –  Povodie Bodrogu a Hornádu, Združenie obcí pod hradom Čičva, reštaurácia Čičva, požičovňa lodí Michľo Kladzany, obec Moravany (okres Michalovce, Košický samosprávny kraj – KSK), už 10. ročník podujatia „Čistenie brehov a rieky Ondava , v sobotu 30.04.2022 so začiatkom o 10:00 hod. (v prípade zlého počasia je náhradný termín 07.05.2022).

Ak máte skúsenosti s pádlovaním a chuť sa pripojiť, ste všetci vítaní.

Doprava: individuálna

Výbava: lode, vesty,pádla, rukavice, vrecia – zabezpečíme.

Strava: guľáš v reštaurácií  Podčičva

  Účasť poprosím nahláste  na č.t. 0915 865 924 a  aspoň 5 dní vopred, aby sa vedelo zabezpečiť potrebné množstvo guľašu.

    

Pri príležitosti Dňa Zeme, ktorý je 22.04.2022 bude aj naša obec spolu s dobrovoľníkmi a zamestnancami obce zbierať odpad v povodí rieky Ondava. O presnom termíne a čase Vás budeme včas informovať. Budeme radi, ak sa k nám pridáte.